O firmie

Hurtowniak.pl to wielobranżowa hurtownia internetowa przeznaczona dla sklepów chcących poszerzyć swoją ofertę o produkty rzadko spotykane, sezonowe i przede wszystkim atrakcyjne cenowo.

Jest to platforma Business To Business, realizująca model współpracy internetowej pomiędzy firmami z Polski i z zagranicy. Zarządzamy złożonym i z automatyzowanym systemem zamówień i dostaw, opartym o rozbudowane procesy biznesowe organizujące współpracę zarówno z Klientami, jak i z Dostawcami. Serdecznie zapraszamy odbiorców hurtowych do zakupów, a producentów i importerów do współpracy!


Nasza działalność opiera się na sprzedaży hurtowej. Dynamika i elastyczność działań skłania nas do ciągłego poszukiwania nowych partnerów zarówno w kraju jak i za granicą. W naszej ofercie znajdą Państwo wiele ciekawych pozycji atrakcyjnych cenowo.


Mamy zdolność do przyjmowania ogromnych ilości małych i dużych zamówień z Polski jak i z całej Europy.

To wszystko jest możliwe dzięki naszej platformie hurtowniak.pl Gdzie umożliwiamy sprzedaż na zasadzie dropshippingu - nie ma konieczności zakupu towaru i prowadzenia własnego magazynu. Produkty wprowadzone są w Sklepach Partnerskich w sposób automatyczny, przy pomocy pliku XML.

Sprawdź ile możesz zyskać dzięki naszej platformie

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium